Menüü

Eelroad


Salatid


Supid


Pastad


Pearoad


Magusroad


Pavlova

×

Šokolaadi-kirsirull

×

Mangotort

×

Ma armastan Sind

×

Maiasmoka kringel

×

Juustukringel

×

Pistaatsiatort

×

Kohupiimatasku

×

Küpsis “Šokolaadi kihiline”

×

Kakaoküpsis

×

Võiküpsis

×

Šokolaadibesee

×

Mandliküpsis

×

Küpsis “Maiasmokk”

×

Küpsis “Valeri”

×

Küpsis “Suvorovi”

×

Juustupulgad

×

Martsipan nugatiga

Koostisosad: martsipan 38% (suhkur, mandel 23%, lõssipulber (piim), glükoosisiirup, vesi, piiritus, brändi, stabilisaator (invertaas), lõhna ja maitseaine), tume šokolaad (kakaomass, vähendatud rasvasisaldusega kakaopulber, suhkur, kakaovõi, võirasv (piim), emulgaator (letsitiin), vanilliin), nugat 20% (suhkur, metspähkel 38%, kakaomass, kakaovõi, emulgaator (letsitiin)), piimašokolaadi helbed (suhkur, kakaovõi, täispiimapulber, kakaomass, lõhna- ja maitseaine), kakaovõi. Võib sisaldada vähesel määral erinevaid pähkleid, maapähkleid, gluteeni sisaldavaid teravilju, muna- ja sojatooteid ning vääveldioksiidi. Hoida kuivas ja jahedas (18±3°C)

×

Mooni trühvel

Koostisosad: valge šokolaad (suhkur, kakaovõi, koorepulber (piim), vadakupulber (piim), laktoos (piim), emulgaator (letsitiin), vanilliin, sool), piimašokolaadi helbed (suhkur, kakaovõi, täispiimapulber, kakaomass, lõhna- ja maitseaine), brändi, rõõsk koor, suhkur, kakaovõi, mooniseemned 2%. Võib sisaldada vähesel määral erinevaid pähkleid, maapähkleid, gluteeni sisaldavaid teravilju, muna- ja sojatooteid ning vääveldioksiidi. Hoida kuivas ja jahedas (18±3°C).

×

Mustsõstra südameke

Koostisosad: tume šokolaad (kakaomass, vähendatud rasvasisaldusega kakaopulber, suhkur, kakaovõi, võirasv (piim), emulgaator (letsitiin), vanilliin), valge šokolaad (suhkur, kakaovõi, koorepulber (piim), vadakupulber (piim), laktoos (piim), emulgaator (letsitiin), vanilliin, sool), rõõsk koor, martsipan (suhkur, mandel, lõssipulber (piim), glükoosisiirup, vesi, piiritus, brändi, stabilisaator (invertaas), lõhna ja maitseaine), Amaretto liköör, mustsõstraliköör 3,5%, kakaovõi, mustsõstrajahu 1%, piimašokolaad (suhkur, täispiimapulber, kakaomass, kakaovõi, emulgaator (letsitiin), vanilliin, sool). Võib sisaldada vähesel määral erinevaid pähkleid, maapähkleid, gluteeni sisaldavaid teravilju, muna- ja sojatooteid ning vääveldioksiidi. Hoida kuivas ja jahedas (18±3°C).

×
Maiasmoka kohviku käsitööšokolaad, valge šokolaad pistaatsia ja kirsiga

Valge šokolaad pistaatsia ja kirsiga 95g

See šokolaaditahvel peidab endas tõeliselt hõrku maitseelamust: mahedalt kooresele valgele šokolaadile lisavad kerget hapukust naturaalsed kuivatatud kirsid, maitset täiustavad veelgi pisut magusa alatooniga krõbedad pistaatsiapähklid. Maiasmoka kohviku käsitööšokolaadid sünnivad parimatest komponentidest ja otsast lõpuni käsitööna. Iga selline šokolaad on magusameistrite osavate käte väärikas ja ainulaadne looming. Aeg-ajalt tasub mõelda enda hellitamisele ning see on šokolaad, mis hellitab kõiki magusasõpru!

Koostisosad: suhkur, kakaovõi, koorepulber (piim), vadakupulber (piim), kuivatatud kirss 15% (kirss, happesuse regulaator (sidrunhape), toiduvärv E129, säilitusaine (vääveldioksiid)), pistaatsiapähkel 10%, laktoos (piim), emulgaator (letsitiin), vanilliin, sool. Kakaovõi sisaldus vähemalt 25%. Piimakuivainet vähemalt 35%. Võib sisaldada vähesel määral erinevaid pähkleid, maapähkleid, gluteeni sisaldavaid teravilju, muna- ja sojatooteid. E129: võib avaldada kahjulikku mõju laste aktiivsusele ja tähelepanuvõimele. Hoida kuivas ja jahedas (18±3°C).

×
Maiasmoka kohviku käsitööšokolaad, valge šokolaad aprikoosiga

Valge šokolaad aprikoosiga 100g

Sellest šokolaadist leiad midagi, millest oled ammu unistanud:  meelipaitava maitsebuketi kooresest valgest šokolaadist ja mahedast aprikoosist. See on maiuspala tõelistele maiasmokkadele! Maiasmoka kohviku käsitööšokolaadid sünnivad parimatest komponentidest ja otsast lõpuni käsitööna. Iga selline šokolaad on magusameistrite osavate käte väärikas ja ainulaadne looming.

Koostisosad: suhkur, kakaovõi, aprikoos 25%, koorepulber (piim), vadakupulber (piim), laktoos (piim), emulgaator (letsitiin), vanilliin, sool. Kakaovõi sisaldus vähemalt 25%. Piimakuivained- vähemalt 35%. Võib sisaldada vähesel määral erinevaid pähkleid, maapähkleid, gluteeni sisaldavaid teravilju, muna- ja sojatooteid ning vääveldioksiidi. Hoida kuivas ja jahedas (18±3°C).

×
Maiasmoka kohviku käsitööšokolaad, valge šokolaad mustika ja maasikaga

Valge šokolaad mustika ja maasikaga 74g

See maiustus peidab endas tõelist suve: magusahapud maasikad ja mustikad tipitud siidiselt kooresesse valgesse šokolaadi. Tuttavlik maasikamaitse on üks enim armastatud maitseid maailmas, millele siin šokolaadis lisavad oma põneva nüansi mõnusad mustikad. Maiasmoka kohviku käsitööšokolaadid sünnivad parimatest komponentidest ja otsast lõpuni käsitööna. Iga selline šokolaad on magusameistrite osavate käte väärikas ja ainulaadne looming.

Koostisosad: suhkur, kakaovõi, koorepulber (piim), vadakupulber (piim), laktoos (piim), mustikas 2%, maasikas 2%, emulgaator (letsitiin), vanilliin, sool. Kakaovõi sisaldus vähemalt 25%. Piimakuivainet vähemalt 35%. Võib sisaldada vähesel määral erinevaid pähkleid, maapähkleid, gluteeni sisaldavaid teravilju, muna- ja sojatooteid ning vääveldioksiidi. Hoida kuivas ja jahedas (18±3°C).

×
Maiasmoka kohviku käsitööšokolaad, tume šokolaad pistaatsia, mandli ja metspähkliga

Tume šokolaad pistaatsia, mandli ja metspähkliga 95g

Külluslikult kakaosele ja veidi mõrkjale tumedale šokolaadile on lisatud  rikkalikult pistaatsiapähkleid, mandleid ja metspähkleid. Tegu on šokolaadiga, mis sobib eelkõige neile, kes ei armasta liialt magusat ning kes peavad lugu pähklite ja šokolaadi mõnusalt harmoonilisest maitsekombinatsioonist. Muuhulgas sisaldab tume šokolaad aineid, mis tekitavad mõnusa heaolutunde ja rahulolu iseenda ning maailmaga, tõstavad tuju ja maandavad stressi. Tumedal šokolaadil on täheldatud ka virgutavat ja ergutavat mõju, samuti on see suurepäraseks energiaallikaks kõigile, kelle elu on seotud vaimsete või füüsiliste pingutustega. Maiasmoka kohviku käsitööšokolaadid sünnivad parimatest komponentidest ja otsast lõpuni käsitööna. Iga selline šokolaad on magusameistrite osavate käte väärikas ja ainulaadne looming.

Koostisosad: suhkur, kakaomass, kakaovõi, vähendatud rasvasisaldusega kakaopulber, metspähkel 9%, mandel 9%, pistaatsiapähkel 7%, emulgaator (letsitiin). Kakao sisaldus vähemalt 56%. Võib sisaldada vähesel määral erinevaid pähkleid, maapähkleid, gluteeni sisaldavaid teravilju, muna-, piima- ja sojatooteid ning vääveldioksiidi. Hoida kuivas ja jahedas (18±3°C).

×
Maiasmoka kohviku käsitööšokolaad, piimašokolaad pistaatsia ja kirsiga

Piimašokolaad pistaatsia ja kirsiga 95g

Klassikaline piimašokolaad ja sellele lisatud kergelt hapukad kirsid ning krõbedad pistaatsiapähklid moodustavad koosluse, mis ei jäta külmaks ühtegi tõelist maiasmokka. Maiasmoka kohviku käsitööšokolaadid sünnivad parimatest komponentidest ja otsast lõpuni käsitööna. Iga selline šokolaad on magusameistrite osavate käte väärikas ja ainulaadne looming. Premeeri ennast või jaga sõbraga!

Koostisosad: suhkur, täispiimapulber, kakaomass, kakaovõi, kuivatatud kirss 15% (kirss, happesuse regulaator (sidrunhape), toiduvärv E129, säilitusaine (vääveldioksiid)), pistaatsiapähkel 10%, emulgaator (letsitiin), vanilliin, sool. Kakao sisaldus vähemalt 33%. Piimakuivained- vähemalt 20%. Võib sisaldada vähesel määral erinevaid pähkleid, maapähkleid, gluteeni sisaldavaid teravilju, muna- ja sojatooteid. E129: võib avaldada kahjulikku mõju laste aktiivsusele ja tähelepanuvõimele. Hoida kuivas ja jahedas (18±3°C).

×
Marja südameke

Marja südameke

Koostisosad: valge šokolaad (suhkur, kakaovõi, koorepulber (piim), vadakupulber (piim), laktoos (piim), emulgaator (letsitiin), vanilliin, sool), marjad 3,5%, õhitud riis (riisijahu, nisugluteen, nisulinnas, suhkur, sool, dekstroos). Võib sisaldada vähesel määral erinevaid pähkleid, maapähkleid, muna- ja sojatooteid ning vääveldioksiidi. Hoida kuivas ja jahedas (18±3°C).

×
Rabarberi trühvel

Rabarberi trühvel

Koostisosad: valge šokolaad (suhkur, kakaovõi, koorepulber (piim), vadakupulber (piim), laktoos (piim), emulgaator (letsitiin), vanilliin, sool), piimatäidis (valge šokolaad (täispiimapulber, kakaovõi, vadakupulber (piim), lõssipulber (piim), dekstroos, emulgaator (letsitiin), looduslik vanilli lõhna- ja maitseaine), taimsed rasvad (palmi-, palmituuma-, päevalille-, rapsiõli), suhkur, dekstroos), rabarber 1%, happesuse regulaator (sidrunhape), lõhna- ja maitseaine. Võib sisaldada vähesel määral erinevaid pähkleid, maapähkleid, gluteeni sisaldavaid teravilju, muna- ja sojatooteid ning vääveldioksiidi. Hoida kuivas ja jahedas (18±3°C).

×

Pistaatsia trühvel

Koostisosad: piimašokolaad (suhkur, täispiimapulber, kakaomass, kakaovõi, emulgaator (letsitiin), vanilliin, sool), piimatäidis (valge šokolaad (täispiimapulber, kakaovõi, vadakupulber (piim), lõssipulber (piim), dekstroos, emulgaator (letsitiin), looduslik vanilli lõhna- ja maitseaine), taimsed rasvad (palmi-, palmituuma-, päevalille-, rapsiõli), suhkur, dekstroos), pistaatsiapähklipasta 6% (suhkur, röstitud pistaatsiapähklid, sojaõli, röstitud sojajahu, vadakupulber (piim), emulgaator (sojaletsitiin), täielikult hüdrogeenitud palmiõli, toiduvärvid (riboflaviinid, E141), lõhna- ja maitseaine), pistaatsiapähkel 4%, lõhna- ja maitseaine. Võib sisaldada vähesel määral erinevaid pähkleid, maapähkleid, gluteeni sisaldavaid teravilju, munatooteid ning vääveldioksiidi. Hoida kuivas ja jahedas (18±3°C).

×
Tähekommid

Tähekommid

Valikus: A,B,D,E,G,H,I,J,K,L,M,N,O,P,R,S,T,U,V,Õ,Ä,Ö,Ü
Koostisosad: martsipan (suhkur, mandel, lõssipulber (piim), glükoosisiirup, vesi, piiritus, brändi, stabilisaator (invertaas), lõhna ja maitseaine), valge šokolaad (suhkur, kakaovõi, koorepulber (piim), vadakupulber (piim), laktoos (piim), emulgaator (letsitiin), vanilliin, sool), tume šokolaad (kakaomass, vähendatud rasvasisaldusega kakaopulber, suhkur, kakaovõi, võirasv (piim), emulgaator (letsitiin), vanilliin), kakaovõi. Võib sisaldada vähesel määral erinevaid pähkleid, maapähkleid, gluteeni sisaldavaid teravilju, muna- ja sojatooteid ning vääveldioksiidi. Hoida kuivas ja jahedas (18±3°C).

×
Martsipan tumedas šokolaadis

Martsipan tumedas šokolaadis

Koostisosad: martsipan 60% (suhkur, mandel 23%, lõssipulber (piim), glükoosisiirup, vesi, piiritus, brändi, stabilisaator (invertaas), lõhna ja maitseaine), tume šokolaad 33% (kakaomass, vähendatud rasvasisaldusega kakaopulber, suhkur, kakaovõi, võirasv (piim), emulgaator (letsitiin), vanilliin), suhkur, kakaovõi. Võib sisaldada vähesel määral erinevaid pähkleid, maapähkleid, gluteeni sisaldavaid teravilju, muna- ja sojatooteid ning vääveldioksiidi. Hoida kuivas ja jahedas (18±3°C).

×
Martsipan valges šokolaadis (süda)

Martsipan valges šokolaadis

Koostisosad: martsipan 60% (suhkur, mandel 23%, lõssipulber (piim), glükoosisiirup, vesi, piiritus, brändi, stabilisaator (invertaas), lõhna ja maitseaine), valge šokolaad 33% (suhkur, kakaovõi, koorepulber (piim), vadakupulber (piim), laktoos (piim), emulgaator (letsitiin), vanilliin, sool), suhkur, kakaovõi. Võib sisaldada vähesel määral erinevaid pähkleid, maapähkleid, gluteeni sisaldavaid teravilju, muna- ja sojatooteid ning vääveldioksiidi. Hoida kuivas ja jahedas (18±3°C).

×
Martsipan mandliga

Martsipan mandliga

Koostisosad: martsipan 54% (suhkur, mandel 23%, lõssipulber (piim), glükoosisiirup, vesi, piiritus, brändi, stabilisaator (invertaas), lõhna ja maitseaine), piimašokolaad (suhkur, täispiimapulber, kakaomass, kakaovõi, emulgaator (letsitiin), vanilliin, sool), mandel 10%, suhkur, kakaovõi. Võib sisaldada vähesel määral erinevaid pähkleid, maapähkleid, gluteeni sisaldavaid teravilju, muna- ja sojatooteid ning vääveldioksiidi. Hoida kuivas ja jahedas (18±3°C).

×
Martsipani-sidruni maius

Martsipani- sidruni maius

Koostisosad: martsipan 58% (suhkur, mandel 23%, lõssipulber (piim), glükoosisiirup, vesi, piiritus, brändi, stabilisaator (invertaas), lõhna- ja maitseaine), tume šokolaad (kakaomass, vähendatud rasvasisaldusega kakaopulber, suhkur, kakaovõi, võirasv (piim), emulgaator (letsitiin), vanilliin), suhkur, kakaovõi, valge šokolaad (suhkur, kakaovõi, koorepulber (piim), vadakupulber (piim), laktoos (piim), emulgaator (letsitiin), vanilliin, sool), lõhna- ja maitseaine, toiduvärv E160a. Võib sisaldada vähesel määral erinevaid pähkleid, maapähkleid, gluteeni sisaldavaid teravilju, muna- ja sojatooteid ning vääveldioksiidi. Hoida kuivas ja jahedas (18±3°C).

×
Nugat pähkliga

Nugat pähkliga

Koostisosad: piimašokolaad (suhkur, täispiimapulber, kakaomass, kakavõi, emulgaator (letsitiin), vanilliin, sool), nugat 23% (suhkur, taimne rasv (palmi-, päevalille-, võiseemniku-, rapsiõli), vähendatud rasvasisaldusega kakaopulber, metspähkel 5%, lõssipulber (piim), emulgaator (sojaletsitiin), lõhna- ja maitseained), metspähkel 6%, kakaovõi. Võib sisaldada vähesel määral erinevaid pähkleid, maapähkleid, gluteeni sisaldavaid teravilju, munatooteid ja vääveldioksiidi. Hoida kuivas ja jahedas (18±3°C).

×
Martsipani-kirsi musi

Martsipani-kirsi musi

Koostisosad: martsipan 39% (suhkur, mandel 23%, lõssipulber (piim), glükoosisiirup, vesi, piiritus, brändi, stabilisaator (invertaas), lõhna ja maitseaine), tume šokolaad (kakaomass, vähendatud rasvasisaldusega kakaopulber, suhkur, kakaovõi, võirasv (piim), emulgaator (letsitiin), vanilliin), kuivatatud kirss 17% (kirss, happesuse regulaator (sidrunhape), toiduvärv E129, säilitusaine (vääveldioksiid)), valge šokolaad (suhkur, kakaovõi, koorepulber (piim), vadakupulber (piim), laktoos (piim), emulgaator (letsitiin), vanilliin, sool), suhkur, kakaovõi. Võib sisaldada vähesel määral erinevaid pähkleid, maapähkleid, gluteeni sisaldavaid teravilju, muna- ja sojatooteid. E129: Võib avaldada kahjulikku mõju laste aktiivsusele ja tähelepanuvõimele. Hoida kuivas ja jahedas (18±3°C).

×

Apelsini trühvel

Koostisosad: valge šokolaad (suhkur, kakaovõi, koorepulber (piim), vadakupulber (piim), laktoos (piim), emulgaator (letsitiin), vanilliin, sool), piimatäidis (valge šokolaad (täispiimapulber, kakaovõi, vadakupulber (piim), lõssipulber (piim), dekstroos, emulgaator (letsitiin), looduslik vanilli lõhna- ja maitseaine), taimsed rasvad (palmi-, palmituuma-, päevalille-, rapsiõli), suhkur, dekstroos), apelsinimaitseline glasuur (suhkur, kakaovõi, täispiimapulber, emulgaator (sojaletsitiin), lõhna- ja maitseained, toiduvärv E160e), trühvel (osaliselt hüdrogeenitud taimne rasv (palmiõli) ja taimne õli (rapsiõli), suhkur, vähendatud rasvasisaldusega kakaopulber, lõssipulber (piim), emulgaator (sojaletsitiin), vanilliin), apelsinikoorepasta 1% (suhkur, apelsinikoor, apelsinimahl, vesi, happesuse regulaator (sidrunhape), stabilisaator E466, lõhna- ja maitseained), happesuse regulaator (sidrunhape), lõhna- ja maitseaine. Võib sisaldada vähesel määral erinevaid pähkleid, maapähkleid, gluteeni sisaldavaid teravilju, munatooteid ja vääveldioksiidi. Hoida kuivas ja jahedas (18±3°C).

×

Kirsi trühvel

Koostisosad: tume šokolaad (kakaomass, vähendatud rasvasisaldusega kakaopulber, suhkur, kakaovõi, võirasv (piim), emulgaator (letsitiin), vanilliin), valge šokolaadi kreem (suhkur, taimsed rasvad (palmirasv, rapsiõli), lõssipulber (piim), glükoosisiirup, kakaovõi, emulgaatorid (E472a, letsitiin), lõhna- ja maitseaine), trühvel (osaliselt hüdrogeenitud taimne rasv (palmirasv) ja taimne õli (rapsiõli), suhkur, lõssipulber (piim), koorepulber (piim), emulgaator (sojaletsitiin), vanilliin, lõhna- ja maitseaine), kirsilisand 5% (kirsid 40%, suhkur, vesi, happesuse regulaator (sidrunhape)), rõõsk koor, valge šokolaad (suhkur, kakaovõi, koorepulber (piim), vadakupulber (piim), laktoos (piim), emulgaator (letsitiin), vanilliin, sool), kakaovõi, piiritus. Võib sisaldada vähesel määral erinevaid pähkleid, maapähkleid, gluteeni sisaldavaid teravilju, muna ja sojatooteid ning vääveldioksiidi. Hoida kuivas ja jahedas (18±3°C).

×
Viski trühvel

Viski trühvel

Koostisosad: tume šokolaad (kakaomass, vähendatud rasvasisaldusega kakaopulber, suhkur, kakaovõi, võirasv (piim), emulgaator (letsitiin), vanilliin), puiste (suhkur, kakaopulber, glükoosisiirup, taimne rasv (palmiõli)), rõõsk koor, viski 5%, suhkur, kakaovõi. Võib sisaldada vähesel määral erinevaid pähkleid, maapähkleid, gluteeni sisaldavaid teravilju, muna ja sojatooteid ning vääveldioksiidi. Hoida kuivas ja jahedas (18±3°C).

×
Kohvi trühvel

Kohvi trühvel

Koostisosad: valge šokolaad (suhkur, kakaovõi, koorepulber (piim), vadakupulber (piim), laktoos (piim), emulgaator (letsitiin), vanilliin, sool), brändi, rõõsk koor, suhkur, kohv 2%, mokaoad 2% (suhkur, kakaomass, kakaovõi, emulgaator (E414, sojaletsitiin), piimarasv, glaseeraine (šellak), lõhna- ja maitseaine, taimne rasv (palmi-, palmituumaõli), kohv 1%, kakaopulber), kakaovõi. Võib sisaldada vähesel määral erinevaid pähkleid, maapähkleid, gluteeni sisaldavaid teravilju, munatooteid ja vääveldioksiidi. Hoida kuivas ja jahedas (18±3°C).

×
Rummi-rosina trühvel

Rummi-rosina trühvel

Koostisosad: tume šokolaad (kakaomass, vähendatud rasvasisaldusega kakaopulber, suhkur, kakaovõi, võirasv (piim), emulgaator (letsitiin), vanilliin), piimašokolaad (suhkur, täispiimapulber, kakaomass, kakaovõi, emulgaator (letsitiin), vanilliin, sool), rosin 12%, rumm 12%, rõõsk koor, suhkur, valge šokolaadi helbed (suhkur, kakaovõi, täispiimapulber, lõssipulber (piim), laktoos (piim), vadakupulber (piim),  emulgaator (sojaletsitiin), lõhna- ja maitseaine), kakaovõi, lõhna- ja maitseaine. Võib sisaldada vähesel määral erinevaid pähkleid, maapähkleid, gluteeni sisaldavaid teravilju, munatooteid ja vääveldioksiidi. Hoida kuivas ja jahedas (18±3°C).

×
Laimi trühvel

Laimi trühvel

Koostisosad: tume šokolaad (kakaomass, vähendatud rasvasisaldusega kakaopulber, suhkur, kakaovõi, võirasv (piim), emulgaator (letsitiin), vanilliin), šokolaadikreem (suhkur, taimsed rasvad (rapsiõli, palmirasv), vähendatud rasvasisaldusega kakaopulber, glükoosisiirup, emulgaatorid (E472a, letsitiin), piimavalk, lõhna- ja maitseaine), laimimahl 9% (vesi, laimimahl, säilitusaine (E224)), karamellitükid (suhkur, glükoosisiirup, koor (piim), või (piim)), suhkur, valge šokolaad (suhkur, kakaovõi, koorepulber (piim), vadakupulber (piim), laktoos (piim), emulgaator (letsitiin), vanilliin, sool), kakaovõi, toiduvärv E141. Võib sisaldada vähesel määral erinevaid pähkleid, maapähkleid, gluteeni sisaldavaid teravilju, muna ja sojatooteid ning vääveldioksiidi. Hoida kuivas ja jahedas (18±3°C).

×
Vana Tallinn Cream trühvel

Vana Tallinn Cream trühvel

Koostisosad: valge šokolaad (suhkur, kakaovõi, koorepulber (piim), vadakupulber (piim), laktoos (piim), emulgaator (letsitiin), vanilliin, sool), rõõsk koor, tume šokolaad (kakaomass, vähendatud rasvasisaldusega kakaopulber, suhkur, kakaovõi, võirasv (piim), emulgaator (letsitiin), vanilliin), liköör Vana Tallinn 5%, suhkur, kakaovõi, lõhna- ja maitseaine. Võib sisaldada vähesel määral erinevaid pähkleid, maapähkleid, gluteeni sisaldavaid teravilju, muna ja sojatooteid ning vääveldioksiidi. Hoida kuivas ja jahedas (18±3°C).

×
Maraschino Kirsi maius

Maraschino kirsi maius

Koostisosad: Maraschino kirsid 38% (kirsid 56%, suhkur, glükoosi-fruktoosisiirup, happesuse regulaator (sidrunhape), säilitusained (E202, vääveldioksiid), lõhna- ja maitseaine, toiduvärv E129), tume šokolaad (kakaomass, vähendatud rasvasisaldusega kakaopulber, suhkur, kakaovõi, võirasv (piim), emulgaator (letsitiin), vanilliin), brändi, paksendaja (E1414, suhkur), kakaovõi. E129: Võib avaldada kahjulikku mõju laste aktiivsusele ja tähelepanuvõimele. Võib sisaldada vähesel määral erinevaid pähkleid, maapähkleid, gluteeni sisaldavaid teravilju, muna- ja sojatooteid. Hoida kuivas ja jahedas (18±3°C).

×
Aprikoos valges šokolaadis

Aprikoos valges šokolaadis

Koostisosad: aprikoos 41%, valge šokolaad 31% (suhkur, kakaovõi, koorepulber (piim), vadakupulber (piim), laktoos (piim), emulgaator (letsitiin), vanilliin, sool), brändi, paksendaja (E1414, suhkur), kakaovõi. Võib sisaldada vähesel määral erinevaid pähkleid, maapähkleid, muna- ja sojatooteid ning vääveldioksiidi. Hoida kuivas ja jahedas (18±3°C).

×
Ploom šokolaadis

Ploom tumedas šokolaadis

Koostisosad: tume šokolaad 38% (kakaomass, vähendatud rasvasisaldusega kakaopulber, suhkur, kakaovõi, võirasv (piim), emulgaator (letsitiin), vanilliin), ploom 34%, brändi, piimašokolaad (suhkur, täispiimapulber, kakaomass, kakaovõi, emulgaator (letsitiin), vanilliin, sool), kakaovõi, paksendaja (E1414, suhkur). Võib sisaldada vähesel määral erinevaid pähkleid, maapähkleid, gluteeni sisaldavaid teravilju, muna- ja sojatooteid ning vääveldioksiidi. Hoida kuivas ja jahedas (18±3°C).

×
Tiramisu

Tiramisu

×
Kohupiima-küpsisetort

Kohupiima-küpsisetort

×
Marja-kohupiimarull

Marja-kohupiimarull

×
Šokolaaditort Vana Tallinnaga

Šokolaaditort

×

Kamatort mustsõstraga

×
Tosca-rabarberikook

Tosca rabarberikook

×
Maiasmoka martsipanikook

Maiasmoka martsipanikook

×
Ekleer

Ekleer

×
Kastan

Kastan

×
Pavlova

Šokolaadi Pavlova

×

Esita tellimus


Oops! We could not locate your form.

×
Üles